kertemindevandlaug.dkTILBUD
Vask r/s 32x 35cm
Se flere billeder
BARKA

Vask r/s 32x 35cm

1.709,00 kr
Annonce Køb her

Beskrivelse

BARKA Vask r/s 32x 35cm. Kategori: Vaske. Pris: 1709.00 kr. Rustfri stål vask med satinfinish der reducerer behovet for pleje. Det sænkede drænhul muliggør en fuldstændig dræning af vandet.208337 - Barka vask r/s 32x 35cmDybde: 200 mmHulmål: 330x300 mmMateriale: Rustfrit stålUdvendig ø: 350x320 mmVægt: 2.30 kg Køb hos BARKA.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er navnet på produktet?

Produktet hedder Vask r/s 32x 35cm.

Hvad koster Vask r/s 32x 35cm?

Vask r/s 32x 35cm koster 1.709,00 kr.

Hvilket mærke står bag Vask r/s 32x 35cm?

Vask r/s 32x 35cm er fra mærket BARKA.

Hvad er EAN / Produktid for Vask r/s 32x 35cm?

EAN / Produktid for Vask r/s 32x 35cm er 208337.

Hvilken kategori tilhører Vask r/s 32x 35cm?

Vask r/s 32x 35cm findes i kategorien Vaske.

Hvor kan jeg købe Vask r/s 32x 35cm?

Du kan købe Vask r/s 32x 35cm hos BARKA.

Du er måske interesseret i