kertemindevandlaug.dkTILBUD
Jabsco-pumpe 24V
Se flere billeder
Jabsco

Jabsco-pumpe 24V

1.561,00 kr
Annonce Køb her

Beskrivelse

Jabsco Jabsco-pumpe 24V. Kategori: Reservedele til elektriske toiletter. Pris: 1561.00 kr. Jabsco membranpumpe til skylning af Jabsco Deluxe Flush- og Quiet Flush-toiletter. Kapacitet 11 l/minSugehøjde 3,0 mSpænding 12V/24VSikring 10A/5ADimensioner (LBH):22,9cm, 10,5cm, 12,1cm Køb hos Jabsco.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er navnet på produktet?

Produktet hedder Jabsco-pumpe 24V.

Hvad koster Jabsco-pumpe 24V?

Jabsco-pumpe 24V koster 1.561,00 kr.

Hvilket mærke står bag Jabsco-pumpe 24V?

Jabsco-pumpe 24V er fra mærket Jabsco.

Hvad er EAN / Produktid for Jabsco-pumpe 24V?

EAN / Produktid for Jabsco-pumpe 24V er 133752.

Hvilken kategori tilhører Jabsco-pumpe 24V?

Jabsco-pumpe 24V findes i kategorien Reservedele til elektriske toiletter.

Hvor kan jeg købe Jabsco-pumpe 24V?

Du kan købe Jabsco-pumpe 24V hos Jabsco.

Du er måske interesseret i