kertemindevandlaug.dkTILBUD
-5%
HUMMINBIRD XI 9 1521 issensor
Se flere billeder
Humminbird

HUMMINBIRD XI 9 1521 issensor

UDSALG
1.264,00 kr1.330,00 kr
Annonce Køb her

Beskrivelse

Humminbird HUMMINBIRD XI 9 1521 issensor. Kategori: Isfisketransducer. Tilbud: nu 1264.00 kr. (regalo 5% fra 1330.00 kr.) Issensor med Dual Spectrum CHIRP til Humminbird HELIX G2/G2N og HELIX G3/G3N. De unikke bredbåndselementer i Dual Spectrum-transducerne har en meget lav Q-værdi og leverer detaljerede 2D-billeder med en utrolig adskillelse. Takket være et bredt frekvensspektrum vises fisk som brede og klare buer. Sensorerne fås i flere designs til forskellige enheder. Valget af transducer er påvirket af, hvilken ekkolod der anvendes. Ekkoloddet skal understøtte transducerens frekvenser og funktioner for at fungere korrekt. TypXI 9 1521 iceMontagePortabelKabellängd2 meterKontakt7-stiftskontaktTemp. givareNejFrekvenser 2D /Dual Spectrum CHIRP15-21° 130-250kHzFrekvenser DI / MDI+–Frekvenser SI / MSI+–Passar*HELIX G2/G2NHELIX G3/G3N*For fuld funktionalitet kræves det, at ekkoloddet opfylder transducerens frekvenskrav. Køb hos Humminbird.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er navnet på produktet?

Produktet hedder HUMMINBIRD XI 9 1521 issensor.

Hvad koster HUMMINBIRD XI 9 1521 issensor?

HUMMINBIRD XI 9 1521 issensor koster 1.264,00 kr.

Hvilket mærke står bag HUMMINBIRD XI 9 1521 issensor?

HUMMINBIRD XI 9 1521 issensor er fra mærket Humminbird.

Hvad er EAN / Produktid for HUMMINBIRD XI 9 1521 issensor?

EAN / Produktid for HUMMINBIRD XI 9 1521 issensor er 119227.

Hvilken kategori tilhører HUMMINBIRD XI 9 1521 issensor?

HUMMINBIRD XI 9 1521 issensor findes i kategorien Isfisketransducer.

Hvor kan jeg købe HUMMINBIRD XI 9 1521 issensor?

Du kan købe HUMMINBIRD XI 9 1521 issensor hos Humminbird.

Er HUMMINBIRD XI 9 1521 issensor på tilbud?

Ja, HUMMINBIRD XI 9 1521 issensor er sat ned fra 1.330,00 kr til 1.264,00 kr – en besparelse på 5%.

Du er måske interesseret i